Spojimese.cz pomáhá samoživitelům darovat finanční pomoc

Web Spojimese.cz je tu na pomoc všem, kteří si chtějí pomáhat. Nabízí pomoc samoživitelům v nouzi. Sháníte roušku? Potřebujete vyvenčit pejska nebo dojít na nákup? Nebo naopak šijete roušky, vyrábíte ochranné pomůcky, jste dobrovolník? Spojíme vás! 

0

Spojimese je unikátní a diskrétní online propojení dárců a dodavatelů služeb se zákazníky a samoživitell, kteří hledají pomoc, shánějí pro sebe zboží nebo služby.

 

Web vznikl bleskovou rychlostí v březnu 2020 v reakci na rostoucí potřebu spojení dobrovolníků a poskytovatelů služeb se zákazníky v období krizového stavu v důsledku nákazy koronavirem. Autoři s obavami sledovali krizový vývoj okolo nemoci Covid19 a protože už dříve pomocí služby mStránka.cz vyvíjeli weby pro charitu nebo neziskové společnosti jako např. Centrum Alkos pro boj se závislostmi nebo pro geniálního pianistu z dětského domova Roberta Ference, rozhodli se pomáhat i nyní.

 

Jak postupovat, když něco sháníte

Pokud něco sháníte, Spojímese vás zdarma online propojí na chatu, bez zadávání kontaktních údajů nebo registrace. Jakmile obdržíte nabídku od dodavatele, obdržíte na email odkaz, ze kterého se jedním klikem anonymně spojíte s dodavatelem v online zprávách. Adresu dodání nebo kontakt mu předáte teprve až si získá vaši důvěru. 

 

Všechny dodavatele, kteří vám učinili nabídku, uvidíte přehledně seřazené pod poptávkou, do které vstoupíte ze svého emailu. Pokud chcete mít všechny své poptávky pohromadě, můžete se zaregistrovat, přesto váš email není nikdy nezveřejněn. Svoji poptávku můžete jedním kliknutím zrušit a odstranit z výpisů. 

 

Potřebuji pomoc - zadat poptávku

 

Nabízíte služby? Nabídněte je snadno

Spojimese.cz je unikátní i pro dodavatele. Přesně si nastaví služby nebo zboží, které nabízejí a my je zobrazíme v přehledné nabídce zákazníkům. Všechny poptávky od zákazníků mají pohromadě pod svým účtem s možností nastavení, zda chtějí věřejně zobrazit své kontaktní údaje

I dodavateli dostává poptávky emailem, se zákazníkem se spojí na online chatu. 

 

Bezpečné a diskrétní online chatování

Na online chatu spolu mohou komunikovat zákazníci i dodavatelé s jistotou, že své údaje předají až v okamžiku, kdy vzájemně získají důvěru. Proto doporučujeme zákazníkům, aby nikdy neodesílali peníze předem, pokud nemají dostatek informací o dodavateli. Pokud nemá zobrazeny kontaktní údaje, poproste o adresu webové stránky, prověřte si ho v rejstříku podnikatelů, u jednotlivců poproste o odkaz na Facebook profil. 

 

Upravit
comments powered by Disqus